KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12486709
nr 1248 6709
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Ängel, signerad. Olja på pannå, 47x29
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:19:18
250 kr
300 kr